| GoldandSilver a întrebat:

Voi va simtiti mandri de parintii vostri? De ce? Reprezinta un model pentru voi?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,ca m-au facut, fara mine lumea ar fi pe minus, desigur ca da, mai ales mama incerc sa ma las de femeii cand o aud cat de pervrse sunt fetele din ziua de azi

| J0B0MAT a răspuns:

Nu reprezinta un model pentru mine, dar anumite lucruri le-am preluat de la ei. Sunt mandra de parintii mei pentru ca au luptat si lupta mereu pentru a obtine ceea ce isi doresc! Suflete tari, abia reusesc sa ma inteleg cu ei.

| Lawliet14 a răspuns:

Tata reprezinta un model de om muncitor iar mama de persoana foarte buna. Deci da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De tatal meu si de mama mea vitrega sunt mandru. Mama biologica e un nimeni pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt mandru de mama mea.

| CristinaSNC a răspuns:

Normal ca ma simt mandra de parintii mei, indiferent ca ne-am mai certat uneori tot la ei gaseam intelegere si iubire neconditionata, fac sacrificii imense pentru mine si le sunt recunoscatoare, nu stiu ce m-as fi facut in viata fara ei. Da sunt un exemplu pentru mine, cand voi avea copiii mei imi doresc sa fiu un parinte la fel de bun cum au fost ei pentru mine.

| catablondu a răspuns:

Buna, da, sunt mandru de parintii mei pentru ca intr-o perioada in care s-a nascut prapastia intre generatii ei m-au lasat sa aleg si nici odata nu m-au intrebat "de ce?"

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Da si dawinking

| n1445 a răspuns:

Parintii mei au fugit de acasa pentru a putea fi impreuna. Asta da dragoste! Si pe langa asta sunt mandra de casa pe care au reusit sa o construiasca fara ajutorul financiar al nimanui (nu ca ar fi ei foarte bogati, dar daca muncesti ai) si mai sunt mandra de copiii pe care ii iau, in special de fata cea mica laughing)

| YesorNo a răspuns:

Eu sunt extrem de mandra de parintii mei. Au un serviciu foarte frumos si imi place cum se comporta cu mine. Da reprezint un model pentru mine.

| ion1731 a răspuns:

Compune-ti eseurile singur.

| GoldandSilver explică (pentru ion1731):

Nu inteleg de ce mai raspunzi daca n-ai chef.