| Denisse66 a întrebat:

Vreau remedii impotriva plictiselii!

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca esti inteligent, n-ai cum sa te plictisesti.

| angel74dm a răspuns:

Cum naiba te poţi plictisi când ai internet ? Joacă un milion de jocuri online, citeşte ceva, învaţă de pe Wikipedia, răspunde la întrebări pe TPU, caută prieteni pe facebook sau pe hi5, uită-te la clipuri pe youtube, şi câte şi mai câte...

| UrlatiDeathRun a răspuns:

Uita-te la un filmbig grin

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Oricee...numa sa scapi de plictisealaalaughing

| dyenyka a răspuns:

Pai iesi pe afara,vorbeste cu prietenii, pe mess, uita-te la un film sau un serial.Gasesti tu un remediuwinking

| JustForMe a răspuns:

Stai al pc,faci un film, sai pe mess, pe facebook...

| TopCom360 a răspuns:

Citeste o carte de comedie
sunati prietenii
vb pe mess
iesi la plimbare, vremea este destul de frumoasa si racoroasa
iesi la un suc cu iubuta/u :p
descarca un film, uita-te la el
etc
sunt mii si mii tongue

| anamariacool12 a răspuns:

VB pe mess,du-te in oras,cu amici sau amicele,jocate ceva pe PC,du-te in parc cu iubitul/a,uita-te la TV,citeste,deseneza, daca ai caine iesi cu el la plimbare, du-te afara fa fotrogafi cu telefonul sau aparatul foto ce sa mai zic sunt mii si mii de optiuni.DEci imi dai funda?