| xPikaChux a întrebat:

Heey! Dau fundalaughing. Leacuri impotriva plictiselii aveti?laughing

11 răspunsuri:
| AlxAlexAlx a răspuns:

Iesi la o Plimbare, un suc ceva cu prietenii, intr-un cuvant nu sta in Casa!

| Georrggy a răspuns:

Aspirina...

| PяInCєSs a răspuns:

Iesi pe afara, daca vrei sa stai la pc gaseste un joc ceva. sau raspunde la intrebari pe TPU. cauti pe google si ajuti lumea happy daca nici asta nu vrei atunci cauta un film comedie.

| JustMe47 a răspuns:

Make a boyfriend!

| Zeflemitoarea a răspuns:

Ţi-aş recomanda o sfoară şi un copac.

| Inemes a răspuns:

Du-te afara.

| Alexa843 a răspuns:

Iesi afara, citeste, invita-ti prietenii la tine

| ramona1989 a răspuns:

Iesi in oras, citeste o carte, asculta muzica, fa sport, facebook, messenger, uitate la televizor iar daca plictiseala persista te poti inscrie la diferite cursuri de formare profesionala...asa iti v-a trece timpul si faci si ceva util

| mabuhay a răspuns:

Poti invita un prieten sa va uitati la un film bun si sa mancati niste floricele sau sa citesti o carte, iti recomand eu una ''Raspunsuri la intrebari ale lumii de astazi'' scrisa de Sfantul Nicolae Valimirovici.Citste mai intai o carte despre invataturile sfintilor si te vor capta.

| Alefinut a răspuns:

1). Fa-ti un nou facebook, pune-ti poze cu o fata sexy, si amuza-te pe seama baietilor laughing.
2).Incearca sa faci clatite laughing.
3).Incerca sa-ti dresezi cainele laughing.
4).Enerveaza-ti niste prieteni (e amuzant, dar sa nu intreci masura).
5).Du-te prin oras cu o prietena, si face-tii farse unor oameni obisnuiti dupa strada, apoi spune-ti-le ca sunt filmati cu camera ascunsa laughing).
6).Scire o poveste de dragoste.
7).Invita-ti o prietena si machiati-va legate la ochi.
8).Sunati cu privat.
9).Fa-ti poze.
10).Vroiam sa existe un punct zece happy.

| Elena997 a răspuns:

Gasesteti o ocupatiehappy fa ceva care iti place si iti ocupa timpul liber....sau iesi afara cu prietenii o sa treaca timpul mai repedewinking.