| anonim_4396 a întrebat:

Astept parerile voastre despre acest video. Cat mai multe daca se poate... https://www.youtube.com/watch?v=9Bo5PJM_AVk

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
7 răspunsuri:
| CristinaSNC a răspuns:

Tu esti? Canti foarte frumos love struck. Felicitari kiss!

| iulia2002 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Da, eu sunt. Multumesc mult. kiss

| CristinaSNC a răspuns (pentru iulia2002):

Sa nu renunti niciodata kiss

| iulia2002 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Daca vrei, ma poti ajuta cu un share, un comment sau ceva de genul. Sunt in competitie cu cineva si orice lucru de genul ma ajuta mult.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Intro frumos, talent, aparentele pot insela

| iulia2002 a răspuns (pentru AndreeaAndreutza48):

Nu am inteles partea cu aparentele pot insela. imi explici te rog?

| AndreeaAndreutza48 a răspuns (pentru iulia2002):

Nimic mă gândeam la altceva sorry big grin