| OoBunnyoO a întrebat:

As avea nevoie de ajutorul vostru pentru completarea unui chestionar pentru o cercetare despre minoritățile rome din Romania. Nu dureaza mai mult de 10 minute si v-as fi recunoscatoare. As vrea sa-mi spuneti si parerea voastra despre chestionar. Multumesc anticipat. Acesta este link-ul: https://docs.google.com/......s/viewform

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Fişierul solicitat nu există.

Verificaţi adresa şi încercaţi din nou.

happy

| OoBunnyoO explică (pentru CataC):

Multumesc pentru ca mi-ati atras atentia. Am mai facut niste modificari de la prima postare, este posibil ca aceasta sa fie cauza. Acesta este adresa: https://docs.google.com/......3OYis/edit