| Giaboc_Claudiu_1989 a întrebat:

Dupa cum stitit se apropie 8 martie, iar. astazi la scoala facem felicitari pentru mama. Am cautat pe internet anumite modele dar nu am gasit ce cautam. Ce va rog eu pe voi, dati-mi niste site-uri sau ceva, poze, orice in care sa gasesc modele frumoase de felicitari. Cel mai bun raspuns primeste funda. Multumesc! happy
P.S: nu vreau modele pentru copilasi, am 14 ani. big grin

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Poti cauta o icoana, Fecioara Maria cu Pruncul, dupa care te poti inspira; o poti picta ca si felicitare.Modele gasesti destule,mai poti picta un buchet de ghiocei,branduse,zambile,narcise, sau alte flori care-ti plac tie, legate cu un snur rosu/alb. Ceva, ceva inspiratie cred ca ai si tu, esti maaare!