| razvan2611 a întrebat:

am o mare problema si o mare rugaminte din greseala am sters un folder de pe stik fara sa imi dau seama, va rog spune-timi cum sa recuperez acel folder, dau FUNDA mersiiii...( scuzati categoria)

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| ovidiu8msn a răspuns:

Asta-i problema. NU o sa il mai recuperezi. Daca l-ai sters de ps stick... adio.

3 răspunsuri:
| iKronstadt a răspuns:

Acesta este programul care iti trebuie, pentru recuperarea folderului sters
http://blog.weebo.ro/usb-flash-drive-data-recovery-tool-undelete-tool/
Link descarcare: http://www.filefactory.com/file/aheb7b8/n/diskdigger.zip

| eduardpuiu93 a răspuns:

Cupleaza stickul la acelasi computer la care era cuplat cand ai sters acel folder. Apoi pe desktop vei gasi Recycle Bin' deschide-l si acolo e foarte posibil sa iti regasesti folderul sters. Daca l-ai gasit, selecteaza-l si da-i click pe ceva de genul "refacere"

| Mihai0eu a răspuns:

Incearca cu Tune up shreder. sansele sunt de 5% sa le recuperezi dar macar incearca