| frumusicaancutzica24 a întrebat:

v-as fi foarte recunoscatoare daca m-ati putea ajuta. Stie careva un site in care oamenii isi expun link-uri spre diferite carti pentru a le descarca. Nu neaparat un forum mai degraba un site in care linkurile postate de acele persoane sa fie atestate si listate. Eu am gasit de curand un astfel de loc si ma intrebam daca mai exisata si altul gen http://www.romaniafan.3xforum.ro/topic/34/Romanian_E-Boo ks/

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Buna, cred că te poate ajuta aplicația,, Cărți play" de la google, îl găsești în,, magazin play"

| NoFeelings a răspuns:

Cumpără-ți un Kindle

| KNST a răspuns:

Mai bine iti faci cont pe Scribd.