| carligiulian a întrebat:

Ce site-uri de bancuri tari stiti?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| CataGen a răspuns:

Uite niste site-uri faine:
bancuri. ro
bancuri. net
bancuri. biz
Sper ca te-am ajutathappy Funda.

4 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

Ce naiba ma, cati ani ai, 5? De ce nu s-a facut o categorie unde sa ne postam toti problemele/intrebarile/nelamuriile sau ce visam noaptea? De ce sunt peste 10 categorii? Ca sa le incurcam si sa ducem TPU in faliment? Daca vrei bancuri da un search pe Google, ca nu te doare mana.

| carligiulian explică:

Ba da de ce nu s-a facut o categorie in care sa discutam despre ma-sa lui DrugFree?

| DrugFree a răspuns (pentru carligiulian):

Posteaza si tu la o categorie convenabila, omul pesterii. Daca tu ma injuri sau nu iti convine ca am dreptate dovedeste ca tu esti sub intelectul meu. Numai bine!
P.S : s-a inventat butonul raspunde.