| 69AnonimuS69 a întrebat:

Cine imi da si mie niste site-uri cu lectii de parkour? De preferat in romana si cat mai indetaliate. Si as vrea sa-mi si spuneti niste zone din Bucuresti unde se poate face parkour (parcuri sau zone d-astea). Ofer funda happy big grin
P.S.: Nu stiu daca e aleasa bine categoria, mergea si la "Hoby-uri si animale de companie" dar nu eram sigur tongue

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| Lionesseh a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=XKNU1suQ-nk

http://www.youtube.com/watch?v=966JM3B0Eh8

colegii mei fac parkour, bineînțeles, depinde ce vârstă ai ca sa te alături lor.sunt un grup de vreo 10 persoane.a da...și din ce zonă ești. Dacă ai între 12 și 18 ani, te poți alătura lor. Anunță-mă.

| 69AnonimuS69 explică (pentru Lionesseh):

M-as alatura, am 13 ani dar nu as putea tine pasul... Nu stiu deloc parkourwinking

| Lionesseh a răspuns (pentru 69AnonimuS69):

Colegii mei din 7 a si b au tot 13 ani... de unde ești?
oricum... facebookul meu e Iulaia Em daca vrei itii recomand prietenii mei...

| Lionesseh a răspuns:

SERIOS...da-mi cerere pe Facebook daca vrei sa tii arăt.