| complikated a întrebat:

Cine stie niste site-uri in care sa gasesc statusuri mai >vechi?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Statusuri.ro.

| complikated explică (pentru Konata):

Pai care nu sunt foarte vizionate...

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Statusbun.com
statusuri.ws
statusuri.net
statusuris.blogspot.com
statusuri-y.eu

| Anonim0802 a răspuns:

Castiguri mari, fara efort...garantez...incercati doar;) http://sondajro.com/? ref=177598