| AndreeaAS a întrebat:

Cum fac mai multe like-uri la o pagina de facebook?
Daca puteti face publicitate contactati-ma prin mesaj.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| RomanikaTube a răspuns:

Ai nevoie de o motivatie sa razi?
Te invitam sa urmaresti alaturi de noi canal-ul RomanikaTube!
Aici poti gasi tot felul de clipuri amuzante din Romania dar si clipuri extreme cu care nu ne putem mandrii:)

link:
http://www.youtube.com/channel/UCwIUe9eyj7SpeAb2Om1ROOg

Daca apreciezi continutul canalului nu uita sa te abonezi pentru mai multe noutati urcate zilnic!