| Cubulets a întrebat:

De unde descarc si eu Photoshop gratis?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
10 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Http://www.adobe.com/ro/downloads/

cele de aici sunt versiuni trial la fel ca in linkurile puse de ceilalti care ti-au raspuns.

| Robert a răspuns:

Troscbambum sunt virusate linkurile cu un spayerbig grin

| Barney a răspuns:

Ce e asa greu sa dai 500 - 900 dolari pe el?!

| Millanteria a răspuns:

Bună. Observ că mulţi ţi-au dat site-uri de unde se presupune că ai putea să descarci gratis Photoshop.Din experienţa mea, îţi spun că nu se poate descărca de pe net. Crede-mă, de pe toate site-urile astea pe care ţi le dau ăştia nu te faci decat cu nişte viruşi destul de frumoşi. Acum, faci ce vrei. Dacă vrei să-ţi umpli calculatorul cu viruşi, descarcă de pe toate site-urile astea. Dacă nu, nu descărca, deoarece acesta este cel mai bun program şi costă ceva. Gandeşte-te că multă lume caută acest program, pe net de cele mai multe ori, dar, după cum am mai spus mai sus, te faci doar cu nişte viruşi. Sper că m-am făcut înţeleasă. Pupici!

| Millanteria a răspuns:

@Phantom
Si bunica-mea stie ce e ala update, dar, mai mereu, toti isi gasesc sa comenteze asa, ca au ei chef. Auzi, asta e parerea mea, si am tot dreptul sa mi-o spun/scriu. Da-i tu un site de care sa fie multumita, bineinteles, daca gasesti!( laughing ) Daca nu-ti place ce am scris da-mi "Stupid" sau "Nefolositor", caci de asta exista si astea, nu ca sa se apuce toti sa comenteze! Sa ai o zi buna!

Răspuns utilizator avertizat
| Andre_Andreea_1997_4Kas a răspuns:

Uita-te pe youtube si scrie cea mai sinpla varianta