| EllaYlk a întrebat:

Hei! Asta e blogul meu: https://mircelaionelailca.wordpress.com. Aruncați vă rog o privire și îmi spuneți o părere? Mulțumesc anticipat! happy

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| dydy21 a răspuns:

Nu vreau sa fiu prea dura. Pentru inceput mi se pare un blog atragator. Dar, ca o parere personala: consider ca esti mult prea unilaterala. Privesti problema doar dintr-o singura perspeciva si judeci foarte dur. As vrea sa spun de asemenea ca injuraturile nu iti fac texul mai atragaor, ci din contra. Dar per ansamblu, este un blog care promite.

| EllaYlk explică (pentru dydy21):

Blogul conține cam toate subiectele cu interes propriu, dar și care în timp am observat eu că sunt citite. Cât despre faptul că judec dur... Poate puțin, dar eu văd lucrurile dintr-o altă perspectivă. Văd exact sensul lucrurilor și sunt o fire mai directă. Cât despre pasajele cu limbaj vulgar pur și simplu sunt cele mai potrivite cuvinte care le pot folosi acolo. Am mai multe subiecte despre care vreau să scriu pe blog, dar momentan astea mi-au ieșit în cale. Nu ai fost dură deloc, cel puțin mie nu mi se pare. Mulțumesc pentru părere.

2 răspunsuri:
| BiancaDiutza a răspuns:

M-am uitat este super