| degetel a întrebat:

- Hei vreau si eu un site cu poze cu Demi Lovato blonda cu suvite roz imi puteti da? dau funda mersi!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| degetel explică (pentru georgiana967):

Mersi love struck. dar mie nu merge se le salvez crying mai incerx

| georgiana967 a răspuns (pentru degetel):

Ar trebui sa mearga, adica la, mine merge cu click dreapta si "salveaza imaginea ca"

| degetel explică (pentru georgiana967):

Da. asa aparea si la mine happy dar nu merge. : ) Nu imi apare imaginea. daca vreau sa o bag undevsa L