| CorinaaM a întrebat:

Am intrat pe un site unde puteai calcula cate calorii ai consumat (iar acum, cand am nevoie nu il mai gasesc ) Avea un chenar alb inconjurat de o dunga verde iar deasupra alegeai alimentele pe care le-ai mancat si catiatea si la final aduna caloriile si iti zicea cate ai mancat. Imi puteti da un site asemanator, daca nu pe cel descris de mine. :* puppy dog eyes

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| CorinaaM explică:

Ti-am raspuns (=

| alinussa a răspuns:

Scrie pe google cuvantul calorii si vei gasi multe siteuri de care ai tu nevoie.