| gogonica a întrebat:

sper ca puteti sa ma ajutati happy as vrea sa fac un filmulet pentru iubitul meu cu pozele noastre ce program as putea folosi? in afara de Movie maker?+ ce melodie de dragoste asa imi recomandati?batting eyelashes dau fundita:*

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Poti folosi camatsia studio video pad editor sau un pic mai grele ca Sony vegas pinaclle studio sau Adobe premiere

| Gabryellutzaaa a răspuns:

Richard marxs-right here waiting, si programe sunt multe :*

| MooF2010 a răspuns:

Poti folosi cu mare drag movie maker am facut filme acolo cu care am avut mari succese in prezentari... iar cand lumea ma intreba ce versiune de Sony vegas ori alte programe de genu folosesc ramanea uimita cand le ziceam de movie maker...