| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.mediafax.ro/......a-13782916

Doaaaamneee,na belea! Asa o fi?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
10 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Vor parea noi forme... teleportare, telepatie s.a.m.d
Adica daca eu ma gandesc la tine (tu vei stii) pentru ca ti-am trasmis telepatic.Si ma teleportez la tine, numa bine sa tai si sa pregatesti o rata pe varzarolling on the floor

Sau invers.Vii la mine (cu iubita) la partida de schii.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Sa te gandesti la mine cand vii sa stiu, nu de alta dar sa nu ma rinzi facand dus.Mie nu mi-ar parea rau dar sa nu faci infarct de ce vei vedea.rolling on the floor

| untu a răspuns:

Daca cade campul electromagnetic si nu o sa avem semnale sau curent electric, sigur ca nu o sa mai avem internet! Toata lumea trebuie sa se intoarca cu fata la Dumnezeu, sa fim mai des la biserica, la Sfanta Liturghie si sa ne rugam multe rugaciuni pentru ca se apropie vremuri foarte grele, tulburi si apocaliptice!

| millyca a răspuns (pentru untu):

Stai sa cada, mai intai.

| untu a răspuns (pentru millyca):

Da,nu vi se pare ca timpul trece mai repede decat ne-am inchipuit? Asa pe neasteptate! Asta va inversa in curand polii magnetici, asa ca nu intrebam in cat timp ne-a mai ramas pana la inversarea poliilor magnetici! A inceput deja numaratoarea inversa!

| millyca a răspuns (pentru untu):

Chiar am senzatia ca timpul trece mai repede, poate chiar mult mai repede decat acum 20 de ani, de exemplu. Dar nu stiu din ce cauza. Poate este doar simpla mea perceptie cea care s-a deformat. In fine, daca teoria asta cu inversarea polilor sta in picioare, atunci intr-adevar, in momentul efectiv al inversarii ramanem fara scut pentru o perioada, timp in care satelitii ar putea fi prajiti si poate chiar si o parte din conexiunile terestre. Dupa care totul revine la normal si putem repara satelitii - ii ducem la Craiova. Presedintele Google facea totusi predictia asta pornind de la alte aspecte, mai putin apocaliptice.

| anonim_4396 explică (pentru millyca):

Timpul chiar trece mai repede pentru oricine.Din cauza ca vibratia pamantului s-a marit Pamantul se invarte in jurul soarelui sar are o vibratie(un tremor) si vibratia aceea fiind mai mare face ca din 24 de ore normale sa mai avem doar 18. Tot din aceasta cauza zboara si anii rapid. Si inversarea polilor e luata in considerare dar numai atunci cand ajungem ca in 24 de ore ziua sa fie de exact 0 ore, acel punct terminus, in care pamantul va sta pe loc timp de trei ile in bezna totala, zile in care se vor inversa polii magnetici si apoi pamantul, astfelcu polii magnetici inversati va incepe miscare de rotatie normala dar...in sens invers. Sunt doar niste idei, daca s-ar intampla asta, intr-adevar vom avea de suferit, mai ales partea insorita, se spera ca evenmentul sa aiba loc atunci cand partea insorita va fi pe timp de iarna ca sa nu afecteze prea mult ozonul.

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,asa este se confirma teroria si dupe spusele Bibliei despre oprirea timpului si ajungerea la punctul 0! Fereasca Dumnezeu de acele 3 zile de intuneric total!

| Gizăz a răspuns:

Acum N ani oamenii credeau că obiectele mai grele ca aerul nu pot zbura sau dacă trenul depăşeşte o anumită viteză rămâi fără aer. Să fim serioşi.

| millyca a răspuns:

Trebuia sa zica si el ceva. De fapt, asta doreste Google, nu este neaparat o predictie. Ne paste cyberpunk-ul, cu toate corporatiile astea pe langa noi... iar in curand si in noi. happy