| TheHunter38 a întrebat:

Mi-am reinstalat, windowsu, si am nevoie de placa video:
am incercat mai multe variante, dar nu erau compatibile...
Am Windows xp (32) ms(i)-7364, Intel-celrom 430@ 1.80 GHz
Daca cineva stie de unde sa descarc (mai multe surse site-uri)
Dau vote+funda

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce iti trebuie placa video. Mergi la start-run si scrii dxdiag. Dai ok si astepti putin.In fereastra ce apare dai click pe display. In stanga iti apare placa video si in dreapta driverul video.Vezi daca e ceva cu semnul! acolo. Daca nu este, poti faci un test la placa video tot de acolo. Dupa cate ai scris, ai placa video de 1, 80.

| willwill a răspuns:

Ce fel de placa video ai? Sau paca video este incorporate in placa de baza.