| bogdan1423 a întrebat:

Imi putei spune si mie de unde pot sa descarc toate driverele pentru windows 7 pe placa MSI PM9M-V (MS-7364) va rog frumos am mare nevoie. Vreau sa-mi instalez windows 7 pentru ca windows xp imi pica din 2 - 2 saptamani si am si antivirus cu licenta.Si vreau sa va cer o parare cum credeti ca ruleaza windowsu 7 pe configuratia: CPU: Intel Pentium 4: 3 Ghz RAM : 2Gb DDR2 si placa video de 128 mb sad

1 răspuns:
| HyenaV2 a răspuns:

Pai ruleaza destul de bine, dar ai o placa video de (stii tu)...(asta este partea a doua ca prima parte nu am inteles-o)