| balls a întrebat:

Salut happy am o problema cu yahoo messengerul de fiecare data cand dau log in pe yahoo messenger la un interval de timp se trimite o reclama la toata lista fara voia mea cu ceva link. dar cand intru de exemplu pe meebo nu am aceiasi problema. am intrat si eu candva pe linkul acela cand am primit acelasi lucru de la un prieten care are aceiasi problema.va rog ajutati-ma multumesc mult!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,draga ai luat un virus care iti trimite singur mass.; trebuie sa-ti scanezi sau sa-ti formatezi calculatorul! Altfel nu vei scapa, chiar daca vei reinstala messul! Virusul ala trebuie eliminat, prin formatare!

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Poate ai dat acolo la "preference" la yahoo si poate ai setat din greseala ceva. Uita-te din nou peste setari.
Mult succes!
PWP kiss