| dragosh a întrebat:

Salut
Am si eu o problema la mozilla firefox.Cand ii dau sa caute ceva(sus la navigation toolbar),imi apare tot timpul "b" de la babylon in coltul din stanga deci tot timpul intra in actiune babylon cand e vorba de cautat ceva si nu stiu cum sa scap de el. Daca ma puteti ajuta,astept orice sugestie, mersi!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Open control panel->add/remove programs si dai uninstall la Babylon Toolbar! Nu-i asa de greu!

| dragosh explică:

Primul lucru care am incercat sa-l fac asta a fost, crede`ma. Daca nu mi-ar fi dat batai de cap nu as fi intrat aici