| Mondoca_Eduard_TheKill_Eduard_1999 a întrebat:

Salut,am si eu un grup de Facebook va las linkul la final,deci ieri seara l-am facut si as vrea sa il cresc,dar am nevoie de administratori si moderatori,doar ca nu prea am prieteni care vor sa fie admini/mod la mine in grup, deci as vrea sa cresc grup.ul, ma poate ajuta careva? https://www.facebook.com/groups/197272307825701/

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu soliciti seriozitate, de ce nu o acorzi intai?
Judecand dupa pozele pline de maimutareli cu care te prezinti pe propri-ti pagina de FB, mi se pare ca esti total neserios sau de fara bun simt, poate si prietenii tai gandesc la fel.
Nu crezi ca ar fi cazul sa elimini toate maimutarelile, si sa lucrezi la imaginea ta, ca sa-ti cresti scorul?
Asta-i contul tau, asa-i?
https://www.facebook.com/eduard.mondocathekilleduard

| Violleta2022 a răspuns:

Inca ceva: FaceBook nu permite nici unui membru FB sa-si faca cont, daca nu are 13 ani impliniti.
Asadar, va trebuii sa ajustezi informatia de pe pagina grupului!