| TOOL a întrebat:

am luat 87 de $ la pariuri, am zis sa dau withdraw pe http://csgolounge.trade/, am depozitat iteme in valoare de 66.16$ ca sa-mi iau un cutit. Imi aleg cutitul, dau with draw si-mi apare : An error has occurred. Please contact our support., am lasat deja 2 tickete, castiga si omu odata la pariuri si nu reuseste sa-si scoata banii. A mai avut cineva probleme cu acest site?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Despre ce site este vorba? ca acest link da eroare

| TOOL explică:

Http://csgolounge.trade/ este site-ul, s-a pus virgula langa el :)) si da eroare

| PozS a răspuns:

Am bagat si eu azi, in valoare de 50 de euro... acolo cred ca raman oh go on
Ai rezolvat ceva?