| xSweedy a întrebat:

va rog cum pot sa imi fac si eu un vlog pe youtube am auzit k se castiga bani.......plz funditaa

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| LostYou a răspuns:

Nu se castiga bani din Vlog pe YouTube, tu trebuie sa dai bani, pe camera video buna cu care sa te filmezi.

| xSweedy explică (pentru LostYou):

Nu tu Esti PROST

| LostYou a răspuns (pentru xSweedy):

Te-am facut eu pe tine cumva prost? Nici macar nu stiu care-i treaba cu vlogul,eu pur si simplu mi-am spus parerea mea, nu inteleg de ce ma injuri.A, si sa stii ca pot sa te injur cum nu am mai facut-o vreodata, dar prefer sa vorbesc frumos cu tine si sa-ti arat ca sunt mai destept decat tine, hai ceawles, si una de final:O iei in botwinking!