| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! am nevoie de niste site'uri, cu prezentari sau poze...sau chestii din astea ...pentru a trimite un Email la cineva big grin Si ar fi mai bine daca ar fi si masini in prezentari, mercedes benz big grin VA ROOG

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| omide a răspuns:

Vezi pe http://www.grozav.ro la poze