| Zelos a întrebat:

Va rog! Dati-mi si mie un site de tip social exchange, va rog mult de tot! Si daca aveti si cupon ar fi super! Cine are cu cupon ii dau funda!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| Serg11u a răspuns:

Http://tuio.info Poti sa faci like-uri facebook, vizualizari si subscriberi pe youtube, followeri si re-tweets pe Twitter. Multe altele, un prieten a ajuns partener cu youtube folosind site-u asta si acum face bani 80 120 de euro :| nu inteleg cum ca nu vrea sa imi zica, dar imi face cinste cu o pizza saptamanal pentru ca i-am spus de site-ul asta :)) spers sa faci si tu asa daca te-am ajutat.
Na cupon, acu' da funda aia! :)