| mariacris98 a întrebat:

A citit cineva cartea "Cele Noua Vieti ale lui Chloe King"- Liz Braswell? Imi puteti spune daca este ca serialul si, apropo de serial, o sa mai apara continuarea sau o sa ramana anulat?

3 răspunsuri:
| andRaandRuta a răspuns:

Da exista serialul...Cauta pe google "cele 9 vieti ale lui chloe king- serial online" si sigur gasesti:*...Acum imi poti da fundita?

| mariacris98 explică (pentru andRaandRuta):

Stiu ca exista serialul si l-am si vazut, dar are doar 10 episoade si as vrea sa stiu daca ramane anulat sau o sa se continue.

| andRaandRuta a răspuns:

O sa continuewinking