| anonim_4396 a întrebat:

A fost acum ceva timp un film horror(pe PRO Tv,parca). Deci era cu un baiat(blond) care isi omorase un coleg,apoi il omoara si pe tatal lui,pe sora lui si pe iubitul acesteia. Si este inchis la un spital. Dupa 15 ani,evadeaza. Si de aici nu mai stiu. Cum s-a numit filmul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hallowen 1.

9 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Am impresia ca se numea Eu, Robotul

| anonim_4396 explică (pentru xXdoareuXx):

Nu era Science-Fiction!

| xXdoareuXx a răspuns (pentru anonim_4396):

Da eu stiu ca asa se numea

| anonim_4396 explică (pentru xXdoareuXx):

Nu e acela,mai. laughing Nu ne mai intelegem. In fine, o sa caut pe o lista de filme horror, asta daca gasesc vreuna. Poate am vreo revelatie... laughing

| xXdoareuXx a răspuns (pentru anonim_4396):

laughinglaughing eu credeam ca esti un alt utiliztor care raspunde laughing acum am obs ca tu ai pus intrebarea. dar eu stie ca era pe protv si piciu nu stiu ce facuse...sau era pe ProCinema si se numea in mintea criminalului straight face

| peru a răspuns:

Filmul se numeste Halloween. cu placere!

| anonim_4396 explică (pentru peru):

Merci!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu primesc funda.peru s-a luat dupa mine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing Stati linistiti! Tie iti dau funda, cu toate ca intre raspunsurile voastre a fost doar 1 minut diferenta. Merci si tie, Little! happy