| notyourbusiness23 a întrebat:

A fost aseara pe Kanal D Nora.pentru Leana, si a fost un episod, in care costel cauta niste crose de golf, leana nu stiu ce cauta, si ea, si Axinte sscria la.istorie, si le punea intrebari lu Costel si Leana. O intrebare a fost ca" Cum il chema pe mihai viteazu?" si leana i-a raspuns "Cristi Chivu". Imi poate da cineva link de la.acel episod? Sau cum se numeste? Merci.

Răspuns Câştigător
| madeleine17love a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=2OfEzLrvX4E
Uite aici un link cu acel episod. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Umorul sec si tamp al zilelor noastre. Pana si asta-i in criza. Bag eu seama ca tu nu ai auzit de Divertis (eu am crescut cu spectacolele lor) si multi altii care fac comedie. E greu sa faci comedie. Circ, il faci in 2 secunde.

| notyourbusiness23 explică (pentru ywar):

Nu cred ca asta mi-a fost intrebarea, si nici nu cred ca e uau, super important cu ce am crescu eu, deci, nu inteleg la ce te-ai bagat, din moment ce nu mi-ai oferit un raspuns la ceea ce caut. ^^

| madeleine17love a răspuns (pentru notyourbusiness23):

Https://www.youtube.com/watch?v=2OfEzLrvX4E
Uite aici un link cu acel episod. Sper ca te-am ajutat!