| RaluKkkk a întrebat:

A fost difuzat un film ieri 3 aprilie pe disney channel si ma intereseaza cum se numeste.in film era vorba despre un hockeist pe nume Mat care s-a accidentat si a murit dumnezeu vrand sa-i mai dea o sansa pe pamant l-a reincarnat in trupul unei patinatoare pe nume Sarah el trebuie sa invete sa devina o patinatoare profesionasta asa cum era ea si sa participe la un concurs unde trebuia sa faca un triplu axel

raspuns rapid azi daca se poate
funda
stiti cum se spune primul venit primul castigator

Răspuns Câştigător
| Crysty_9003 a răspuns:

Filmul se numeste,, Pe gheata subtire": big grin

5 răspunsuri:
| Sandilau a răspuns:

Cred ca este vorba despre Ice Angel (2000)

| Stefaan a răspuns:

Cauta pe www.port.ro acolo dai la program ziua ora la care a fost etc gasesti acolo mai mult ca sigur

| roxyS a răspuns:

Nu am idee cum se numeste dar am vazut un film asemanator(cealalta fata a analiei)doar ca o femeie de afaceri ia chipul asasinei sale (era politista)si apoi incepe sa-i traiasca viata, dar in final isi aminteste cine e si apare si adevarata Analie.

| esterad47 a răspuns:

Primul venit primul servit
la cea de jos.