| Sportacus123 a întrebat:

Care a fost serialul vostru Disney preferat din copilărie? Al meu a fost Hannah Montana.

Răspuns Câştigător
| AvatarPanda a răspuns:

Ciudățeni, știu că nu e atât de vechi dar e preferatul meu de pe Disney. Și oricum aveam vreo 10 ani când a apărut.
p.s. Și mie îmi place Hannah Montana.

15 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ăla a fost serial pentru fete! Fraiere!

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Și înainte de Hanna Montana la ce te uitai? La Sailor Moon cumva?

| Simpatic a răspuns (pentru gabicoo):

Corect, iar Hannah montana a devenit hanna skank intre timp aka Miley Cyrus

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns (pentru gabicoo):

Pai si ce tarane e obligatoriu sa-ti placa neaparat chestiile basic rolling on the floor? E la fel de boring cum in copilarie fetelor trebuia NEAPARAT sa le placa culoarea roz iar baietilor albastru rolling on the floor. Doar oamenii prosti si boring aleg ce alege toata lumea, nu mai generalizati in sensul ca trebuie toti sa aleaga dupa gen ce lucruri sa le placa.E la fel de aiurea cum toti copilasii se jucau rahatu ala de joc numit counter strike sau cs rolling on the floor o mizerie de joc care a jucat-o aproape toata romanica doar pe premiza ca e de bajetii si ca e cu pistoale, dar n-avea nicio logica jocu ala, mureai si o luai de la capat, n-avea un fir narativ sa zici ca incepi de undeva si ajungi altundeva, cum sunt jocurile cu poveste sau cum e si fifa -u rolling on the floor. Presimt ca tu erai genu ala de copil care se uita doar la tom si jerry nu? Si la filme presupun ca esti tipu ala care se uita doar la actiune nu? La filme cu impuscaturi.Ho dracu cu generalizarile astea, ca oamenii destepti nu se bazeaza doar pe 1 lucru.

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns (pentru AvatarPanda):

Boring rau nea ionii astia de peste 40 de ani de pe site-ul astahee hee, inca sunt blocati in mentalitatea comunista, in care toti TREBUIAU sa faca lucruri, nu ca le placeau sau nu.Si acum isi varsa frustrarile astea pe cei pe generatiile care AU DE ALES.Astia sunt asa terminati incat catalogheaza un desen daca e de fete sau de baieti dupa personaje, daca personaju principal e o fata gata vere e de fete, nu neaparat si daca ar fi de fete ce? Mie cand eram mic imi placea rau de tot desenu kim possible, mai ales imi placea gagica aia cu parul negru, mai era si desenu ala ca un anime cu o creatura albastra si o fetita, nu-mi amintesc cum se numea.In orice caz NU inteleg de ce ROMANILOR astora le place sa fie ca niste robotei. Uite mentalitatea romaneasca cand esti mic TREBUIE:
Ca baiat NEAPARAT sa-ti placa astea ca altfel te injura taranoii:
sa iti placa culoarea albastru
sa iti placa masinile
sa iti placa jocurile cu masini
sa iti placa filmele de actiune,
sa NU cumva sa vrei sa ai alta cariera in afara de politist sau pompier ca esti un ratat
iar la fete:
NEAPARAT sa le place sa se joace cu papusile
sa le placa rozu
NEAPARAT cand or sa creasca sa fie doctorite, sau ceva in spital.
Vezi mentalitate de roman prost si fara imaginatie, de ce sa vrei sa faci niste rahaturi pe care le fac toti? Genu asta de robotei sunt aia care apare azi un serial, BUBUIE serialu, dupa TOT romanu se uita la serialul ala ca na ce face turma trebuie sa faca toti.Nu inteleg de ce sa nu vrei frate sa fii diferit rolling on the floor, bine majoritatea astora care latra pe aici sunt aia care fac copii doar pentru ca l-au vazut pe x ded pestre strada si au zis hai ba sa facem si noi, cum toata lumea face si noi nu? Fara sa mai gandeasca daca au posibilitatea sa-l creasca.Deci in concluzie cam papagali.

| AvatarPanda a răspuns (pentru AlexandruContFacutLaMisto):

Cam așa e. Și mie îmi plăcea foarte mult Kim Possible și alte desene de "fete", și încă îmi plac desenele chiar dacă unora li s-ar putea părea ciudat, dar nu-mi pasă. Și asta e o chestie asemănătoare cu ceea ce ai spus, dacă ești trecut de o vârstă sau dacă ești adult nu se poate sa-ți placă desenele, decât dacă ai copii și trebuie să te uiți de nevoie, că deh desenele sunt doar pentru copii, și "ciudați".

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu era disney dar serialul se numea H2O sau ceva de genul, oricum era cu sirene.
Si de la disney imi placea zac si cody

| TheGentleman a răspuns:

H2O laughing

Mă excitam maxim când o vedeam pe Emma. Sau Rikki big grin

| vlllaaddd a răspuns:

Sofia Intai happy

| ALM2000RO a răspuns:

Miraculos: Buburuza și Motan Noir happy

| vodami92 a răspuns:

Cam tot asa hannah montana! dar mi-au mai placut si magicienii din waverly place! plus zack si cody ambele!

| Eusuntingineru a răspuns:

Si H2O pentru baieti laughing)

| StefanTodeaIlie a răspuns:

Kick butoski parcă se numea

| Username9 a răspuns:

Al meu tot big grin