| Andra2503 a întrebat:

A fost mai demult pe HBO un film cu doua gemene, una dintre ele fusese lasata parca nu imi amintesc prea bine la un orfelinat avea un nume ceva cu G, iar cealalta fusese rapita de cineva care ii punea gheata pe picioare si maini [ un psihopat/ criminal ] si apoi i le taia. Cam atat restul nu il mai stiu... as vrea sa stiu si eu cum se numeste. va raman pround recun. + funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa fie Mom and Dad sau ceva de genu, mai aveau si un frate?

| Andra2503 explică:

Nu e Mom and Dad, dar mersi orcm