| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stiti un film de groaza care sa te lase cu traume laughing?

Si un film cu niste adolescenti care se indragostesc si petrec timp impreuna dar după un timp unul dintre ei pleaca in alta tara, dar cealalta persoana ajunge la timp la aeroport si o convinge sa nu plece.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Romania TV live.

| Hyperion7 a răspuns:

Știu niste reportaje, daca vrei totuși să nu dormi diseară, sa faci noapte alba, recomand cu căldură Anchetele comisarului Antonescu, le găsești pe YouTube.Siguuur te vor lăsa cu traume, asta daca inca nu le-ai văzut deja.

| anonim_4396 explică (pentru Hyperion7):

Bună idee. In special "Căminul groazei". Mie chiar mi-a dat fiori acel episod.

| Hyperion7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și pe mine m-a lăsat perplex acel caz, faza și mai tristă e că posibil acel cămin să-mi fie casa in viitorii 4 ani de studenție și poate cine știe, devin si eu o legendă laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Human Centipede. Try it. smug

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

La ala m-am gandit si eu.Scarbos pana la urmatoarea planeta si inapoi.

| 4evergentleman a răspuns:

A Serbian Film

| pufulescu0o a răspuns:

Singurul care m-a lasat cu traume a fost Martyrs. Filme scarboase sunt multe dar prezenta traumelor depinde de fiecare privitor.

| niiiiy a răspuns:

Salut! Un film de groază care să te lase cu traume și să te facă să râzi este "Scary Movie" (2000) - o parodie amuzantă a filmelor de groază. Pentru filmul cu adolescenți îndrăgostiți, care petrec timp împreună și luptă să rămână împreună chiar și când unul dintre ei pleacă în altă țară, poți viziona "Before Sunrise" (1995) - un film romantic și emoționant despre o întâlnire magică între doi străini care descoperă conexiunea specială dintre ei.

| sorinul7 a răspuns:

Incearca Antrum este chiar horror, funda?

| WilliamsDavid a răspuns:

American Psycho. Try it.
Vă voi oferi câteva link-uri unde puteți alege ceea ce credeți că vă place:
https://www.99reel.com/
https://www.chilimovie.com/
https://www.reeltip.com/