| AnnaMariaaa a întrebat:

A urmarit cineva The O. C? Daca da cum este, merita urmarit?

9 răspunsuri:
| alexandra2222 a răspuns:

Da chiar merita urmarit din punctul meu de vedere.

| Bianca18 a răspuns:

E unul dintre cele mai frumoase seriale pe care le-am vazut vreodata. Va deveni uneori si plictisitor, dar o sa iti para rau cand o sa il termini happy Ultimul episod e pur si simplu genial, am plans incontinuu big grin

| pure9 a răspuns:

Da e destul de smecher. Iti recomand si One Tree Hill care e foarte tare mai ales daca ai rabdare sa il vezi pe toti - e un serial din care ai ce invata. eu m-ai urmaresc si anatomia lui grey, house m. d, preety little liars, the vampire diaries, lying game si secret circle - care dupa parerea mea sunt destul de smechere. a si ar mai fi si Lost care e pshihologic si care merita vazut. big grin

| AnnaMariaaa explică (pentru pure9):

Le-am vazut pe toate de care azi zis happy. One tree hill chiar azi l-am terminat

| RedHair a răspuns:

E un serial cu si despre bogatasi si viata lor perfecta, uneori si cu mici probleme. Merita urmarit daca-ti place subiectul.

| PiszyMich a răspuns:

NU! E chiar groaznic m-am uitat o data pfff nu-i nimic interesant uitate la Pariu cu Viata sau la Iubiri Secrete!big grin

| PiszyMich a răspuns:

Nu

| PiszyMich a răspuns:

Nu

| PiszyMich a răspuns:

Nu nu