| gagicigoalevv a întrebat:

A vazut careva gomorah? Are mai multa actiune dupa primele episoade? Sezonul2 3 cum e fata de 1? Dar godfather harlem a vazut careva? Cum e? El chapo e ca narcos? Sper sa fie mai bun decat narcos mexico ala e slab.

1 răspuns:
| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Gomorag e super fain, nu te lasa de el. Ciro nu o duce prea mult (eleron)
Godfather e asa mai pe la mijloc Colombo ajunge cu Marry (spoiler)
El chapo e putin mai slab decat Narcos Juaquin il omoara pe Tono ( eleron)