| Anonima009 a întrebat:

Aceasta e o intrebare pentru fanii The vampire diaries : Cum vi s-a parut TVD episodul 8 din sezonul 4? Ce credeti ca se va intampla? Delena va mai fi? Ce credeti?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Il ador pe Damon impreuna cu Elena love struck love struck

| LenaleMinato a răspuns:

Eu sincer cred ca pana la urma vor ramane impreuna.N-am nimic cu Stefan dar, el vrea s-o schimbe pe Elena pe cand Damon e fericit asa cu este acum.

| Myyca a răspuns:

Buna...
Pfff... nu stiu ce sa spun e greu. Stii chestiile simple dureaza putin.Eu sunt team Delena love struck si m-am cam saturat:tot timpul cand este un moment din asta trebuie sa bage o prostie din asta (supusa). Dar sentimentele ei sunt reale supunerea influenteaza doar actiunile deci este un pas inainte pentru Elena si Damon. Nu cred ca Damon va pleca pentru ca vor face ei ceva (nu tii minte ca ziceau ei ca tot timpul exista o solutie). daca nu s-ar termina filmul.
O zi buna!