| AlexDFY a întrebat:

Acum cativa ani am vazut un film horror, semana putin cu,, stiu ce ai facut vara asta,, Imi amintesc o faza, cand niste adolescenti erau intr o casa ( langa ei traia un batran mai ciudat) si tot vorbeau ei acolo, cativa dintre baieti iau spus lui x, ca o are mica, acesta s a dus afara ( era noapte) si o fata a venit dupa el sa vorbeasca, aceasta ramanand afara dupa ceva timp, este omorata de cineva, cu un shotgun. Imi amintesc ca cineva innebuneste, si incearca sa ii omoare pe toti sau ceva de genu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste : All the Boys Love Mandy Lane (Totul pentru Mandy Lane) 2006

| AlexDFY explică (pentru anonim_4396):

Mersi :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexDFY):

Cu placere, sper ca este cel pe care l'ai dorit, mersi pentru funda kiss