| Scolarul12444 a întrebat:

Acum cativa ani am vazut un film numit Van Helsing ( an 2004 ) si ma intreb daca exista continuare. Filmul m-a impresionat si sper sa ma puteti ajuta. Funda desigur!

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Filmul, a avut succes pe piata dar, din cauza parerilor negative ale criticilor, nu s-a mai facut continuare.
Filmul, cand s-a incheiat Dracula era mort, Frankenstein pleca in larg pe ocean sau mare, ce`o fi fost si Anna Valerious a murit.Nu avea ce sa mai continue. dar nu se stie niciodata.
Vezi ca mai sunt o gramada de filme cu Dracula.Mai inceara din ele. big grin

| Scolarul12444 explică (pentru N0xEterniS):

Daca imi zici cateva filme cu dracula iti dau 10 funde! happy

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Dracula: Un mort iubaret (1995) - Comedie

Dracula (1992) - HORROR - Multi care l-au vazut, spun ca este un film bun.

Trebuie sa mai apara :
-Dracula Year Zero
-Castlevania
-The Historian
Astea sunt tot despre dracula, dar nu sunt inca aparute.

| Gdeni a răspuns:

Nu mai exista continuarestraight face sorry