| StevieBreakingBenjamin a întrebat:

Acum cativa ani era difuzat la tv un serial rusesc numit "Anastasia"sau Bednya Nastya.Imi poate spune cineva de unde il pot vizualiza online sau descarca?big grin

Răspuns Câştigător
| Expertul a răspuns:

Pe youtube poti cauta Bednya Nastya.Altundeva nu cred ca gasesti subtitrat, nici pe youtube nu cred ca este dar cauta...

| StevieBreakingBenjamin explică (pentru Expertul):

Am gasit pe youtube dar nu e subtitrat nici macar in engleza si este pe bucati.Cat despre teaza, ma voi uita si sper sa gasesc.Merci pentru raspunsuri.

2 răspunsuri:
| Naze a răspuns:

Poi cauta anastasia sau bednya nastya pe teava.ro