| Angyclon a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un film de groaza super numai ca nu stiu cum se cheama. Era vorba despre tatal unui baiat care era politist sau ceva de genul asta si omul acesta a arestat sau a pedepsit cativa drogati candva. Grupul de tineri si baiatul politistului sunt prinsi intr-o casa de catre cineva care vrea sa se razbune pe politist. Politistul incearca sa isi salveze baiatul care impreuna cu grupul trece printr-o serie de incercari legate de droguri (cum ar fi cautarea unei chei de la o usa intr-o groapa plina cu seringi) pentru a iesi din casa. Politistul facuse niste greseli in trecut acuzandui pe nedrept pe oamenii din acel grup si astfel aruncandu-i in inchisore. Am povestit cam neclar dar nu imi amintesc totul bine. Imi mai amintesc ca pana la sfarsit au murit toti in afara de baiatul politistului si una din fetele din grup care era de fapt complice cu acela care vroia sa se razbune. Baiatul politistului era doar o momeala. Politistul a ajuns inchis in casa iar baiatul a iesit. Deci politistul a murit pana la urma in casa. Inca odata stiu ca nu e prea clar dar nu imi amintesc bine. L-am vazut la tv si de asta nu stiu cum se numeste. Avuti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| oana7335 a răspuns:

Cred ca ii Saw 2

http://www.cinemagia.ro/trailer/saw-ii-423/

3 răspunsuri:
| oana7335 a răspuns:

Draga anonim, in saw 1 nu exista nici o groapa cu seringi si nu era nici un fiu de politis
in saw 1 erau doar 2 persoane care erau legate intr-o baie.

| oana7335 a răspuns:

Politist*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este Saw 1 din cate stiu.