| Btth1974 a întrebat:

Am doar o mica intrebare!
In ce episod din naruto se intoarce Sasuke in satul lui natal cu naruto?
Dau funda big grin!

6 răspunsuri:
| Okkultist a răspuns:

Am crezut ca va referiti cand se pupau laughing Pai... mai multe detalii imi puteti da? :\ :s

| Ana00005 a răspuns:

Nu s-aintamplat asta decat in manga.In anime Sasuke s-a intors in sat cu Orochimaru, Jugo si Suigetsu pentru ai reinviam pe kage, au plecat spre lupta si au dat de Karin.In episodul de joi sau de joia viitoare va aparea.(Nu se stie exact deoarece in trailerul pentru episodul de joi l-a arat pe Minato iar in manga cand a aparut el s-a terminat capitolul.Deci pe 14 sau 21 august.

| Btth1974 explică (pentru Ana00005):

Eu ma uit pe calculator deci vreau sa caut episodul da daca este si pe plasma imi puteti spune pe ce acanal este chiar vreau sa vad episodul daaca ati cauta sa il gasitipti spune eu ma uit pe calculator imi pute spune va rog ep pentru ca ma uit la Naruto Shippuuden

| Ana00005 a răspuns (pentru Btth1974):

La televizor nu se mai da Naruto decat pe Animax (prima serie). Poti conecta calculatorul la tv si intra maine dupa ora 14 pe Animekage, ca vor baga un nou episod si da, in episodul de maine Sasuke ajunge si el la Naruto, dar dialogurile lui cu Naruto si restul vor fi bagate in episodul de pe 21 august.

Si daca vrei ceva special: pe 11 septembrie se baga un nou episod, in care Naruto il intalneste pe...Mecha-Naruto.Mecha-Naruto e un robot care arata ca Naruto, doar ca e creat sa ii distruga.El poate lua forma de trei cozi a lui Naruto si se poate transsforma si in Mecha-Kurama (kyuubi ca robot), are tehnici precum rocket rasengan si altele.E un episod special de o ora! Sper ca te-am ajutat.

| Ana00005 a răspuns:

Anime-kage-ro.info/anime/naruto-shippuden/naruto-shippuden-372.php azi a aparut.

| NASA10 a răspuns:

Nu stiu dar cred in 2...