| razvannnfcs a întrebat:

Am și eu nevoie să aflu numele unui film pe care l-am văzut acum mai mulți ani și aș dori să-l revăd. Din câte-mi aduc aminte, era horror parcă. Ideea filmului : erau mai mulți investigatori, sau cercetători, ceva de genu', care nu știu ce făceau într-o casă, sau ce era aia... și în unele camere găseau câte-un ceas. Când suna ceasul, unul dintre aceea trebuia să moară, dar nu se știa cine sau cum va muri. Țin minte că unul din ei a murit cu o săgeată înfiptă-n cap, iar o tipă (negresă parcă) moare după ce fumează o țigare în care era nu știu ce, și începe să i se topească buzele și degetele.
Nu mai știu exact în detaliu, că l-am văzut acum mai mulți ani. Și ași fi recunoscător să-mi spună cineva numele.

1 răspuns:
| XmytaX a răspuns:

Nu era cumva din sow ca deja si asta e serial iti las id daca vrei mai multe detalii de filme dai add myta_1985