| Claudiuk1 a întrebat:

Va salut cu respect. Doresc sa aflu si eu un film, pe care de ceva timp doresc sa-l revad, dar nu pot deoarece nu`i cunosc numele
Din ceea ce-mi amintesc din film era cam asa
La inceputul filmului, se faceau niste teste in laborator, si apoi 2 pescari ( ambii chinezi) stateau pe un pod, iar din raul de sub ei, iese o creatura mutanta, neagra si mare. (Nu este vorba de Godzilla din 1998). Ceea ce mai retin este ca filmul era creat de asiatici( Chinezi, japonezi, coreea). Si mai retin ca se difuza intr-un timp pe HBO. 2006-2007-2008
V-as fii recunoscator daca m-ati ajuta sa gasesc numele. Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

S-ar putea sa te referi la filmul Gwoemul(in romaneste Monstrul), Coreea de Sud, 2006. Sper ca te--am putut ajuta cu ceva.

2 răspunsuri:
| someonelikeu a răspuns:

Daca te ajuta cu ceva ai putea sa intri pe google si scrii programe tv apoi intri pe hbo si cauti ora cand s-a difuzat filmul respectiv happy

| Claudiuk1 explică:

@aladinbeci -Mersii frumos! Chiar acela este filmul!