| Mirena a întrebat:

Am inceput sa ma uit la Lost. Super tare si genial serialul! Cine se uita sau s`a uitat. poate sa confirme asta happy. Am niste intrebari. Inca se filmeaza la serial? Are o limita de sezoane? Sau s`a terminat? La ce sezon si episod s`a terminat daca a atins limita maxima. sau nu stiu. explicati`mi voi big grin

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu m-am uitat si ador acest seriallove struck din pacate are doar 6 sezoane si s-a terminat la episodul 18.Nu se mai filmeaza s-a filmat din 2004 pana in 2010 anul trecut s-a terminat, a fost si la TV pe AXN.e super merita urmarit, dar are si mici scapari adica unele lucruri sunt putin ciudate spre sfarsit unde ai sa vezi ca nu prea o sa intelege nimic.

| Anita20Peace a răspuns:

Eu stiu ca s-a terminat serialul.Este un serial de exceptie (o gandire a regizorului nemaipomenita) Eu ti-as sugera sa te uiti.(sfarsitul are loc la sezonul 6 din cate stiu eu episodul 18 daca nu ma-nsel)

| BabyDoll a răspuns:

6 sezoane, sezonul 6 avand 17 episoade. S`a terminat.
E super serialul love struck