| LuluLui a întrebat:

Am mai pus odata intrebarea dar nu mi-a raspuns nimeni:
stiti cum se numeste animeul in care este vorba de o fata si un baiat, care la scoala arata ca niste tocilari, cu ochelari...iar in afara scolii sunt foarte frumosi big grin, parca n-ar fi ei.Am auzit de el, am vazut si poze dar am uitat cum se numeste
Dau funda

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Horimiya - fata e super populara la scoala, baiatul, confundat de toti cu un otaku, dar in particular, treaba sta exact invers, tipul e plin de tatuaje si arata complet diferit fata de cum e la scoala, ea acasa e o fata simpla, care se ocupa de treburile casnice pana vine mama ei de la munca, mai ales ca are si un frate mai mic
Switch Girl! - la scoala fata e super populara, dar cand ajunge acasa, jale laughing baiatul la scoala poarta ochelari, pare un tocilar, dar in privat e total diferit

4 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Hmm din pacate nu imi amintesc niciun astfel de anime, dar am cateva serii manga daca te intereseaza

| LuluLui explică (pentru AlinKun):

Sigur...de ce nu big grin

| LuluLui explică (pentru AlinKun):

Multumesc mult. Am devenit cam obsedata si voiam sa-l gasesc

| LuluLui explică (pentru AlinKun):

Primesti funda big grin

| AlinKun a răspuns (pentru LuluLui):

Horimiya - fata e super populara la scoala, baiatul, confundat de toti cu un otaku, dar in particular, treaba sta exact invers, tipul e plin de tatuaje si arata complet diferit fata de cum e la scoala, ea acasa e o fata simpla, care se ocupa de treburile casnice pana vine mama ei de la munca, mai ales ca are si un frate mai mic
Switch Girl! - la scoala fata e super populara, dar cand ajunge acasa, jale laughing baiatul la scoala poarta ochelari, pare un tocilar, dar in privat e total diferit