| IM5 a întrebat:

Am nevoie de secvente taiate din ep din naruto :sasuke and sakura -plecare lui sasuke. momente cand sasuke o salva pe sakura.sau sakura pe sasuke. din astea asa apoi momente intr sakura si naruto.frumoase.asa cam atat dar sa nu dureze momentele decat vreo 4-9 secunde fiecare.pentru ca vreau sa fac un videoclip si sa-l pun pe youtube.si daca imi dati momentele sa le pot descarca pe pc.simplu.dau funda si vot repede plz

2 răspunsuri:
| MicheleMorgan a răspuns:

Sfat:nu cred ca ti le va da cineva, scuze, dar am o solutie pentru tine.Trebuie doar sa astepti putin si Windows Media Player iti va imparti unul sau mai multe episoade in mai multe secvente sau mai poti sa cauti pe net programe...incearca

| IM5 explică (pentru MicheleMorgan):

Nu mai conteaza.m-am invatat ^_^