| lanvica a întrebat:

Am nevoie de un film de genul:doi oameni ar trebui sa se prefaca ca fiind un cuplu desi ei nu sunt sau sa se intalneasca doi care nu se inteleg si sa traiasca impreuna pentru un timp. Oricum ceva de genul, o comedie buna.
Pentru cel sau cele mai bune filme dau funda.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Proposal (2009),The Wedding Date (2005),Holiday Engagement (2011),Holiday In Handcuffs (2007),Prete-moi ta main (2006),Loosies (2011),My Fake Fiance (2009),You May Not Kiss The Bride (2011)

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Logodnicul fals (My Fake Fiance) 2009, Nevastă de împrumut (Just Go with It) 2011, Atât de aproape de cer (A Walk in the Clouds) 1995, Ceva de împrumut (The Wedding Date) 2005, Vă declar soţ şi... soţie (I Now Pronounce You Chuck and Larry) 2007, Nuntă cu peripeții ( The Big Wedding) 2013, The Joneses (2009), Sărbători în cătușe (Holiday in Handcuffs) 2007, Nevastă la pachet (Birthday Girl ) 2001, Carte verde (Green Card) 1990, O fata minunată (She's All That ) 1999, Căsătorie de formă (A Marriage of Convenience) 1998, O logodnă falsă (One Small Hitch) 2012

| Dariusuu a răspuns:

Recomand The Proposal călduros.

| CaSiHai a răspuns:

Blended -din greseala impreuna cu adam sandler si drew barrymore

| Floryn9 a răspuns:

The Proposal – Vrei sa te insori cu mine 2009

| aspicz27 a răspuns:

Ai putea sa te uiti la Mariaj de Vegas cu Cameron Diaz si Ashton Kutcher.