| DavdNexus a întrebat:

Am o intrebare
Cand sigiliul acele a lui naruto este rupt si il elibereaza pe kurama?
in ce episoade?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Aici zice 329. Dar tentative mai sunt multe pana atunci.Nici eu nu mai tin minte exact, au trecut ceva ani de cand s-a terminat seria.
https://wiki.sportskeeda.com/naruto/when-does-naruto-learn-kurama-mode

| StoicAnalysis a răspuns:

In naruto shippuden prin episoadele cand incepe razboiul dintre Madara si cele 5 natiuni. Se duce el pe o insula cu killer Bee sa faca antrenamentul de jinchuricki. Nu mai tin minte numarul episoadelor, ca l-am vazut de mult, dar stiu ca atunci il elibereaza definitiv pe kurama

| Ciprian09 a răspuns:

Episodul 329!