| Alberto_8291 a întrebat:

Am o intrebare legata de filmul spider-man 4, intrebarea este:ce actor va juca in rolul lui peter parker/spider-man, am inteles ca nu va mai juca toby maguare. Bun, cine imi zice cu exactitate cine este, va primi fundita.

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Distribuţia va fi următoarea:
Andrew Garfield... Peter Parker / Spider-Man
Irrfan Khan... Nels Van Adder / Proto-Goblin
Denis Leary... George Stacy
C. Thomas Howell... Ray
Campbell Scott... Richard Parker
Embeth Davidtz... Mary Parker
Annie Parisse... Mrs. Van Adder
Chris Zylka... Flash Thompson
Miles Elliot... Billy Connors

1 răspuns:
| AlxAlexAlx a răspuns:

Cu un nou interpret (britanicul Andrew Garfield), aventurile popularului supererou o iau de la început: îl vom vedea pe Peter din nou la liceu, chinuindu-se să-şi stăpănească super-puterile şi să-i ţină piept periculosului său oponent, Şopârla... Sper ca te-am ajutat. Funda?